WEB TASARIM

WEB TASARIM

 • Web Tasarım

  Görseller ve yazılardan oluşan sayfa içeriklerinin site ziyaretçilerine bir düzen içerisinde sunulmasına web tasarım denir. Web sitesi tasarlayabilmek için öncelikle bir proje belirlenmelidir. Bu proje firma, şahıs, marka veya ürün olabilir. Bir doktorun tanıtım için web sitesi, hastane web sitesi, kozmetik ürünler için web site olabilir. Yani web siteler, kurumsal kişileri, kurumları tanıtmak için tasarlanır. Bu tasarımları hazırlayan kişilere ise web tasarımcısı denmektedir.

  Web sitesinden bahsettiğimizde aklımıza kodlama gelmelidir.

  Web Tasarımı Neden Yapılır?

  Web tasarımı yapmanın birçok avantajı ve nedeni vardır. Birçok amaç için projelendirme yapılmaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Ürününü tanıtmak isteyen bir firma veya yaptığı işlerden bahseden bir diş hekimi web sitesi tasarlatabilir. Böyle diş hekimi önerisi isteyen bir kişi için ya da firmanın tanıttığı ürünü almak isteyen kişi fikir sahibi olabilir.
  • Kurumsal tanıtım amaçlı
  • Haber siteleri
  • Online ürün satışı yapan web siteler

  Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle sattığınız ürünün çok fazla farklı versiyonu mevcut olabilir. Firmalar da ancak ürünlerinin reklamlarını yaparak öne geçebilirler. Reklamlar da ilk olarak web sitelerle mümkün olur. Bu yüzden web tasarımı çok önemli bir konu haline gelmiştir. Kurumsal bir firmanın bir web sitesi olması, ürettiği ürünleri tüm özellikleriyle tanıtabilmesini sağlar. Bu sayede de müşteri almak istediği ürün hakkında bilgi sahibi olur. Kullanıcılar bu kısımlara yorum yapabilir , bu sayede firma daha çok kazanç sağlar. Tüm bunlar web siteler sayesinde olmaktadır.

  USDA Bilişim web tasarımı konusunda uzman kadrosuyla sizlere web tasarım konusunda hizmet sunmaktadır. Yıllardır yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Firmaların isteklerine ve kurumsal yapılarına uygun tasarımlar hazırlamaktayız. Müşterilerin zorluk çekmeden kullanabileceği siteler hazırlamaktayız. Web sitesini kurumsal firmanın renklerine göre tasarlıyoruz.

  Alanında profesyonel web tasarımcılarımızla istediğiniz şekilde ve sürede Web sitenizi tasarlamaya hazırız.

Diğer Hizmetlerimiz